Brokeriai

Rosita Jonkuvienė

Rosita Jonkuvienė

VADOVĖ NT SPECIALISTĖ

ESU - nekilnojamojo turto specialistė. Didžiuojuosi tuo, ką darau, nes tai darbas, kuris mane įkvepia ir įprasmina. Kiekvieną dieną dirbu darbą turėdama tikslą – išspręsti klientų problemas, viršijant jų lūkesčius. Laikausi trijų pagrindinių vertybių – atsakingumo kokybės ir profesionalumo. Nekilnojamasis turtas yra didžiausias ekonominis sektorius pasaulyje, todėl investuokite atsakingai! Profesionalus ir nuoširdus darbas yra mano kelias įgyjant klientų pasitikėjimą. Garantuoju Jums kokybę, atsakingumą bei išskirtinį dėmesį!!! El.paštas: Kontaktinis telefonas : +370 671 42987

Lidija Baltrimienė

Lidija Baltrimienė

PARTNERĖ NT SPECIALISTĖ

Mielai padėsiu Jums ir Jūsų pažįstamiems perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą - DRĄSIAI skambinkite ir rašykite, Mano pagrindinis tikslas tapus jūsų brokere – taupyti jūsų laiką ir gauti jums maksimalią naudą. Tel: +370 656 32669 El.paštas:

Edita Danielė Jasiūnaitė

Edita Danielė Jasiūnaitė

NT BROKERĖ

Ieškote savo svajonių namo? Kotedžo? Buto? O gal norite parduoti? Drąsiai susisiekite su manimi ir aš Jums padėsiu visais klausimais! Man nėra per didelio ar per mažo kliento, visada stengiuosi suprasti kiekvieno norus ir lūkesčius.